Team | W | L | T | Pts | GF | GA | Diff | GF % | Game 1 | Game 2 | Game 3 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 2:00p CE Pad 2 | Sat 11:30a CE Pad 1 | Sat 5:30p CE Pad 1 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 1:00p CE Pad 2 | Sat 12:30p CE Pad 1 | Sat 5:30p CE Pad 1 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 1:00p CE Pad 2 | Sat 11:30a CE Pad 1 | Sat 6:30p CE Pad 1 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 2:00p CE Pad 2 | Sat 12:30p CE Pad 1 | Sat 6:30p CE Pad 1 |
---|
Team | W | L | T | Pts | GF | GA | Diff | GF % | Game 1 | Game 2 | Game 3 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 11:00a CE Pad 2 | Sat 10:00a CE Pad 2 | Sat 3:30p CE Pad 1 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 11:00a CE Pad 2 | Sat 9:00a CE Pad 2 | Sat 4:30p CE Pad 1 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 12:00p CE Pad 2 | Sat 9:00a CE Pad 2 | Sat 3:30p CE Pad 1 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 12:00p CE Pad 2 | Sat 10:00a CE Pad 2 | Sat 4:30p CE Pad 1 |
---|
Team | W | L | T | Pts | GF | GA | Diff | GF % | Game 1 | Game 2 | Game 3 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 9:00a CE Pad 2 | Fri 3:00p CE Pad 2 | Sat 5:00p CE Pad 2 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 9:00a CE Pad 2 | Fri 4:00p CE Pad 2 | Sat 4:00p CE Pad 2 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 10:00a CE Pad 2 | Fri 4:00p CE Pad 2 | Sat 5:00p CE Pad 2 |
---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | Fri 10:00a CE Pad 2 | Fri 3:00p CE Pad 2 | Sat 4:00p CE Pad 2 |
---|
Sun, Apr 07
Wild Card
@ 1st Place Pool ABC WinnerU13-SF1
Caledon East Community Complex
3rd Place Pool ABC Winner
@ 2nd Place Pool ABC WinnerU13-SF2
Caledon East Community Complex
Sun, Apr 07
Winner SF2
@ Winner SF1U13-F
Caledon East Community Complex
Caledon Hawks Purple
@ Durham Crusaders Blue U13-1
Caledon East Community Complex Pad 2
Innisfil Winterhawks
@ Kincardine U13-2
Caledon East Community Complex Pad 2
Applewood Coyotes
@ Caledon Hawks 3 U13-3
Caledon East Community Complex Pad 2
Highland Storm
@ Halton Hills Teal U13-4
Caledon East Community Complex Pad 2
Wasaga Stars
@ Port Credit Storm U13-5
Caledon East Community Complex Pad 2
Durham Crusaders Green
@ Whitby Wildcats U13-6
Caledon East Community Complex Pad 2
Kincardine
@ Caledon Hawks Purple U13-7
Caledon East Community Complex Pad 2
Durham Crusaders Blue
@ Innisfil Winterhawks U13-8
Caledon East Community Complex Pad 2
Halton Hills Teal
@ Caledon Hawks 3 U13-9
Caledon East Community Complex Pad 2
Applewood Coyotes
@ Highland Storm U13-10
Caledon East Community Complex Pad 2
Wasaga Stars
@ Durham Crusaders Green U13-12
Caledon East Community Complex
Whitby Wildcats
@ Port Credit Storm U13-14
Caledon East Community Complex
Halton Hills Teal
@ Applewood Coyotes U13-15
Caledon East Community Complex
Durham Crusaders Blue
@ Kincardine U13-13
Caledon East Community Complex Pad 2
Caledon Hawks 3
@ Highland Storm U13-16
Caledon East Community Complex
Caledon Hawks Purple
@ Innisfil Winterhawks U13-12
Caledon East Community Complex Pad 2
Port Credit Storm
@ Durham Crusaders Green U13-17
Caledon East Community Complex
Whitby Wildcats
@ Wasaga Stars U13-18
Caledon East Community Complex
Wild Card
@ 1st Place Pool ABC WinnerU13-SF1
Caledon East Community Complex
3rd Place Pool ABC Winner
@ 2nd Place Pool ABC WinnerU13-SF2
Caledon East Community Complex
Winner SF2
@ Winner SF1U13-F
Caledon East Community Complex
Venue(s) In This Schedule
- CE Pad 1 - Caledon East Community Complex, 6215 Old Church Rd, Caledon East, ON
- CE Pad 2 - Caledon East Community Complex Pad 2, 6215 Old Church Rd, Caledon East, ON